بوتاکس

بهترین بوتاکس در تهران

بوتاکس یک نوع درمان کاهش چین و چروک صورت است که با تزریق ماده‌ای به نام توکسین بوتولینوم آ، عضلات را مسدود می‌کند و باعث کاهش فعالیت آنها و کاهش چین و چروک در منطقه تزریق شده می‌شود. همچنین بوتاکس درمانی برای برخی اختلالات عضلانی مانند اسپاسم ماهیچه‌های صورت و گرفتگی چشم است.

سم بوتولینوم(Botulinum toxin) که با نام تجاری بوتاکس (Botox) در ایران معروف است.  وقتی حرف از سم زده می شود. ممکن است یک مقداری ترسناک به نظر برسد . اما اصلا جای نگرانی نیست.! اگر در دز های کنترل شده استفاده شود کاملا بی خطر است . تزریق بوتاکس در زیر پوست، سبب فلج شدن عضلات آن ناحیه و از بین رفتن چین و چروک صورت خواهد شد و ظاهری جوان تر را برای مدتی ایجاد خواهد کرد.

تزریق بوتاکس در مرکز زیبایی سپید، با توجه به تجربه و آگاهی بیش از ده ساله ما در این زمینه، با بهترین نتایج و رضایت مراجعین انجام می شود. با استفاده از تجهیزات بروز، ما با استفاده از تکنیک های به روز و پرسنل مجرب و ماهر، مطمئن به شما می گوییم که شما در مرکز زیبایی سپید، در دسترس به بهترین خدمات تزریق بوتاکس هستید

بوتاکس چیست؟

سم بوتولینوم یا بوتاکس از سم باکتری کلوستریدیوم بوتولینوم تهیه و برای فلج موقت عضلات مورد استفاده قرار می‌گیرد.عبارت از بوتولین، یک عضوی از خانواده ترکیبات آبی باکتری با نام بوتولیزا بوکتوریایز می باشد.  هفت نوع اصلی سم بوتولینوم، A تا G (A، B, C1، C2، D, E، F و G) وجود دارد. اما گهگاه انواع جدیدی از آن نیز یافت می‌شود. انواع A و B قادر به ایجاد بیماری در انسان بوده و از نظر تجاری و پزشکی برای درمان اسپاسم‌های عضلانی مورد استفاده قرار می‌گیرند. انواع E و F نیز می‌توانند در انسان بیماری ایجاد کنند، در حالی که انواع دیگر باعث بیماری در سایر حیوانات می‌شوند. از بوتاکس در علائم بالا به عنوان یک دارو برای خصوصی سازی و بهبود خصوصیات ظاهری استفاده می شود.

کاربردها بوتاکس

بوتاکس یک ترکیب ایجاد شده توسط باکتری است که یک سم از نوع مسمومیت حاد غذایی است. عامل مسمومیت در افراد که باعث ایجاد نوعی فلج در ناحیه پلک و ماهیچه ها می شود که افتادگی ایجاد می کند. گرچه این مفهوم ترسناک به نظر می رسد، زمانی که در دوزهای بسیار کنترل شده استفاده شود، روشی ایمن و مطمئن است. این ترکیب به یک منطقه خاص تزریق می شود و در داخل آن، خود را به گیرنده های موجود در عضله شما متصل می کند، که بر عصب تاثیر می گذارد. بنابراین در نتیجه، او اضافه می کند که زمانی که عصب شما یک ماده شیمیایی آزاد می کند تا منجر شود آن عضلات خاص، یا شروع به سوخت و ساز کنند و آزاد شوند شروع به فعالیت کنند. نمی تواند. عملکرد کاهش می یابد و زمانی که پیوندهای عضله کاهش می یابد، یا به طور کامل از بین می روند چین و چروک ها بوجود می آیند. اما این چیزی استاتیک نیست، بدن شما در طول زمان این گیرنده ها را احیاء می کند.

در کاربردهای آرایشی، سم بوتولینوم برای کاهش چین و چروک‌های صورت، به ویژه در یک سوم بالایی صورت، نسبتاً ایمن و مؤثر در نظر گرفته می‌شود. مانند چین و چروک‌های ناشی از اخم کردن که در بین ابروها یا روی پیشانی ایجاد می‌شوند و چروک‌های اطراف چشم و دهان که در موقع خندیدن ظاهر می‌شوند. بوتاکس در برخی موارد برای کاهش میزان تعریق در کف دست‌ها یا زیر بغل نیز استفاده می‌شود. بوتاکس در درمان لوچی، بلفارواسپاسم، میگرن مزمن و دیستونی نیز کاربرد دارد. محل تزریق بوتاکس برای درمان میگرن در نواحی مختلف پوست سر می‌باشد و معمولاً بر اساس منطقه‌ای از سر که بیشترین احساس درد را دارد انجام می‌شود. این در حالی است که در تزریق بوتاکس به منظور زیبایی نواحی پیشانی و اطراف چشم مورد تزریق قرار می‌گیرند. کلفتی پوست، میزان آفتاب‌سوختگی آن و عمق چین و چروک‌ها از مواردی هستند که باید قبل از تزریق بوتاکس مورد توجه قرار بگیرند

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

فیسبوکتویتراینستاگرامتلگرام