لابیاپلاستی

لابیاپلاستی

با پيشرفتهای پزشكی زيباسازی اندام تناسلی در زنان خواهان زيادی پيدا كرده است. عمل لابیاپلاستی یک عمل جراحی زیبایی دستگاه تناسلی است. که باعث کاهش اندازه و یا تغییر شکل با اصلاح شكل ظاهری لبهای بزرگ و كوچك واژن باعث كاهش ناراحتی هنگام لباس پوشيدن و افزايش اعتماد به نفس در دختران و بانوان می شود. بسیاری از خانم ها با لابیاهای بزرگ یا نامتقارن متولد می شوند.

همچنین برخی دیگر پس از زایمان یا به دلیل افزایش سن دچار بزرگی یا تغییر شکل لابیا می شوند. ظاهر لب های بزرگ شده واژن می تواند باعث خجالت از شریک جنسی یا از بین رفتن اعتماد به نفس خانم ها شود. برخی از خانم ها فقط می خواهند مانند زنانی که در مجله ها یا فیلم ها می بینند زیبا به نظر برسند.

تحریک مزمن لب های واژن ممکن است در خانم هایی که لباس تنگ می پوشند ایجاد ناراحتی کند. این مساله می تواند در رابطه جنسی ورزشی یا سایر فعالیت های بدنی آنها اختلال ایجاد کند. جراحی لابیاپلاستی می تواند ظاهر زیبایی واژن را تا حد زیادی افزایش دهد. به بسیاری از زنان اعتماد به نفس بیشتری می بخشد. و خانم هایی که لابیا آنها تحریک و دچار درد می شود. اغلب پس از جراحی تسکین می یابد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

فیسبوکتویتراینستاگرامتلگرام