جراحی براکیوپلاستی لیفت بازو

جراحی لیفت بازو یا براکیوپلاستی
 یکی از دغدغه های برخی افراد بازوهای شل و آویزان می باشد. این افراد به دلیل داشتن بازوهای بزرگ و آویزان به هنگام پوشیدن لباس های بی آستین یا آستین کوتاه احساس خجالت و ناراحتی کرده و دچار از دست دادن اعتماد به نفس می شوند.

البته می توان با رژیم های غذایی یا فعالیت های ورزشی تا حدی بافت چربی بازوها را از بین برد و عضلات آن را قوی نمود .اما در صورتیکه پوست خاصیت الاستیسیته خود را از دست داده باشد، تنها چاره کار برای زیبایی بازو انجام جراحی لیفت بازو می باشد.

جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی از طریق حذف چربی و پوست اضافه بازو سبب لاغرتر شدن و سفت شدن  لیفت بازو روشی برای خوش فرم کردن ظاهر آن می شود. در این مقاله می خواهیم همه چیز درباره عمل کوچک کردن بازو شامل هزینه، اقدامات و مراقبت های قبل و بعد و نحوه انجام عمل زیبایی بازو را توضیح دهیم. شما می توانید نمونه کارهای عمل براکیوپلاستی را در ادامه مشاهده نمایید.

بهترین جراح لیفت بازو در تهران

فهرست مطالب

عمل جراحی براکیوپلاستی ( لیفت بازو )

عمل جراحی براکیوپلاستی یا لیفت بازو یک عمل جراحی زیبایی برای برداشتن پوست یا چربی اضافه در قسمت های پایین بازو است. این عمل در مواردی که بافت یا عضله بازو شل و افتاده می شود، کاربرد دارد.از جمله جراحی های پلاستیک است. این جراحی پوست های شل زیر بغل را با بریدن پوست های اضافی درمان می کند و به سفت کردن و صاف نمودن بافت بازو ها یا برداشتن چربی های اضافی می انجامد. این جراحی به متناسب شدن و بهتر به نظر رسیدن بالای بازو ها کمک می کند.

لیفت بازو در افرادی بسیار کاربرد دارد که پوست ناحیه بازوی آن ها به موزات بالا رفتن سن شل و افتاده می شود. برش های عمل جراحی لیفت بازو از ارنج تا زیر بغل ایجاد می شود و در برخی موارد تا کنار قفسه سینه نیز امتداد می یابد. لیفت بازو در افرادی که مزن قابل توجهی از دست داده اند بسیار کمک کننده است. در بعضی موارد برای تخلیه چربی اضافی بازو لیپوساکشن به تنهایی یا در کنار لیفت بازو انجام می شود.

چرا بازوهای شل میشوند؟

شل شدن عضلات علاوه بر اینکه زیبایی و تناسب اندام شما را از بین می برد.برخی از مهم ترین دلایل شل شدن بازوها عبارتند از افزایش سن و از بین رفتن میزان خاصیت کشسانی پوست بدن، کاهش وزن و از بین رفتن چربی زیر پوستی بازو و شلی ژنتیکی بازو که مهم ترین آن ها، افزایش و کاهش وزن های مکرر و پشت سر هم است. بهترین راه برای برداشتن پوست و چربی اضافه بازوها را انجام براکیوپلاستی یا عمل زیبایی بازو می دانیم. در نتیجه این عمل، مقدار قابل توجهی از چربی و پوست اضافی ناحیه بالایی بازو حذف می شود که این عمل از سمت آرنج گسترش یافته و به داخل زیر بغل ادامه می یابد. در ادامه با روند و چگونگی انجام عمل بازو آشنا شوید.

جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی بهترین جراح بازو در تهران

چنانچه سوال یا نظری دارید در قسمت دیدگاه ها ثبت کنید تا در اولین فرصت پاسخ گوی شما باشیم.
همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر یا طرح سوالات خود در تمام ساعات از طریق تلگـــــرام یا واتـــساب با ما در ارتباط باشید.

09124957450

09394957487

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

فیسبوکتویتراینستاگرامتلگرام