10 سال جوان تر با بهترین روش جوانسازی پوست با دستگاه ترمیا

ترمیا جوانسازی و لیفت پوست

ترمیا با انتقال امواج رادیوفرکانسی به لایه های مختلف پوست می تواند بدون نیاز به جراحی و یا برش عمل لیفت، جوانسازی و درمان روی پوست را انجام دهد. این گرما باعث تحریک فیبروبلاست ها و در نتیجه کلاژن و الاستین سازی آنها می شود. افزایش کلاژن سبب قوام و سفتی پوست شده در نتیجه باعث جوانسازی می گردد.

فهرست مطالب

به تعویق انداختن پیری

چه بخواهیم و چه نخواهیم پیری رخدادی است که در زندگی همه روی می دهد و راه گریزی از آن نیست. با افزایش سن بدن انسان، چه زن و چه مرد، دچار تغییرات زیادی می شود. عضلات بدن حجم کمتری پیدا خواهند کرد و مفاصل مانند سابق انعطاف پذیری نخواهند داشت.

در این بین، تغییراتی که در پوست صورت ایجاد می شود و بروز چین و چروک ها، یکی از مشهودترین علائم روند افزایش سن است. اگرچه راهی برای ممانعت از پیر شدن وجود ندارد، می توان با روش های جوانسازی پوست تا حد امکان ظهور نشانه های افزایش سن روی پوست را به تعویق انداخت.

جوانسازی پوست با دستگاه ترمیا

 عملکرد دستگاه ترمیا جوانسازی و انواع شیوه‌های درمان پوستی را به همراه دارد. استفاده از دستگاه ترمیا موجب افزایش طبیعی الیاف کلاژن و الاستین می‌شود که در نتیجه پوستی لطیف‌تر شفاف‌تر و سفت‌تر را برای شما به ارمغان می‌آورد.

ترمیا با تکنولوژی ICF Intelligent Combined Function به عنوان بهترین دستگاه آراف فرکشنال ابلیتیو شناخته می شود. در دستگاه ترمیا به طور هوشمند ابلیشن کواگولیشن و اثر حرارتی تلفیق شده اند. تا با حداقل آسیب به پوست لیفت جوان سازی و درمان محدوده وسیعی از بیماری های پوستی امکان پذیر باشد.

جوانسازی پوست با دستگاه ترمیا که نوعی آراف فرکشنال است امکان پذیر است و رضایت بسیاری از افراد را تضمین می کند. تکنولوژی آبلیشن فقط در تعداد کمی از دستگاه های آراف موجود است که فقط ساخت آمریکا هستند ولی دستگاه ترمیا اولین دستگاه آسیایی با این تکنولوژی است و جوانسازی پوست با دستگاه ترمیا علاوه بر درمان شگفت انگیز و رضایت بخش، قیمت مناسب تری نیز همراه دارد.

طی ارزیابی بالینی در دپارتمان جراحی پوست بیمارستان کالیفرنیا، یک جلسه درمان با استفاده از تکنولوژی نانوفرکشنال دستگاه ترمیا نتایج مثبتی در درمان لکه‌های پوستی ، جوانسازی بافت و رفع چین و چروک موقتی را برای تمامی بیماران به همراه داشته است.

استفاده از دستگاه ترمیا برای این افراد نتایجی درخشانی از جمله ۷۰ % جوانسازی بافت پوست  ۴۰% بهبود منفاذ باز پوست  ۶۳ %بهبود چین و چروک  ۴۰ % بهبود اِسکار و جای زخم و آکنه و ۶۰ % بهبود لک‌های پوستی و پیشرفت در درمان عارضه‌های پوستی را به همراه داشته است.

نتایج گزارش شده حاصل از انجام یک جلسه درمانی با ترمیا بودند و نتایج تحقیقات، استفاده از این تکنولوژی را فوق‌العاده موثر اعلام کرده است.

توضیحات پزشک متخصص زیبایی از عملکرد و ویژگی های درمانی دستگاه ترمیا

پخش ویدیو

امتیاز های دستگاه ترمیا

جوانسازی پوست با دستگاه ترمیا نسبت به دیگر آر اف فرکشنال ها ریسک عوارض جانبی بسیار کمتری دارد. علت این مسئله این است که انرژی ورودی به پوست کاملا قابل تنظیم است و هیچگونه سوختگی پوست به خصوص در پوست های تیره که در آراف های قدیمی به چشم می خورد در این دستگاه وجود ندارد.

این دستگاه پانزده حالت درمانی متفاوت دارد که با توجه به نیاز پوست شما تنظیم می شود. هم چنین این دستگاه ارزیابی بالینی شده است و مجوز های لازم را کسب کرده است و به همین علت ایمن است.

جوانسازی پوست با دستگاه ترمیا بدون درد است. و فقط حسی مشابه آفتاب سوختگی خواهد داشت. به علت انتقال گرما و انرژی ، پوست بعد از درمان قرمز می شود. این روش غیر تهاجمی است و نسبت به دیگر درمان های زیبایی کمترین درد یا ناراحتی را به همراه دارد.

نتایج طبیعی و ماندگار جوانسازی با دستگاه ترمیا پس از یک جلسه درمان ظهور می کند و ماندگاری بالایی دارد. این دستگاه هیچگونه عارضه جانبی در امواج رادیویی به همراه ندارد و انتخاب مناسبی برای قشر وسیعی از افراد است.

چرا ترمیا بهترین انتخاب است؟

بدون درد و دوره نقاهت بسیار پایین

هزینه بسیار پایین

تکنولوژی منحصر به فرد ICF

برای همه تایپ های پوستی حتی برنزه

عملکرد ترمیا به چه صورت است

دستگاه نانو ابلیتیو فرکشنال ترمیا (Thermia Nano abilitive fractional) نسل آخر فِرَکشنال‌های ساخته شده تا امروز و هم‌چنین یکی از قدرتمندترین دستگاه‌های غیرتهاجمی در زمینه جوانسازی و زیبایی پوست است. دستگاه ترمیا مجهز به کارتریج سوزنی با تکنولوژی بسیار مدرن و برخوردار از ۱۶۰ عدد سوزن بسیاز ظریف میکرونیدل است.

ابعاد نوک هر سوزن در دستگاه ترمیا ۲۰ در ۱۵۰ میکرون است.

ظرافت بسیار زیاد این سوزن‌ها سوراخ‌هایی به قطر ۱ نانومتر در پوست ایجاد می‌کنند. که علاوه بر درمان بسیار موثر، موجب تحریک کلاژن و الاستین شده که موجب ترمیم بافت پوست می‌شوند.

فرایند درمانی دستگاه ترمیا با انتقال فرکانس ‌های رادیویی از طریق تماس ۱۶۰عدد میکرونیدل ریز سوزن به سطح پوست انجام می‌گیرد.

این عملکرد در دستگاه ترمیا ضمن ایجاد میکروکانال ‌های نانومتری در سطح پوست با استفاده از گرما باعث تحریک کانال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مجاور می‌شود.

در نتیجه باعث افزایش کلاژن و الاستین و تقویت بافت پوست می‌شوند.

برخلاف تمامی آر اف فرکشنال‌ها (RF fractionals) سیستم دستگاه ترمیا مجهز به تکنولوژی هوشمند تعیین مقدار انرژی ورودی، برای بهبود عملکرد درمان و همچنین اجرای دامنه وسیع ‌تری از درمان‌ها به نسبت سایر روش‌های درمانی و حتی استفاده از دستگاه لیزر CO2 فرکشنال است.

مزایای درمان با دستگاه ترمیا

 • دستگاه ترمیا درمانی غیرتهاجمیبا برخورداری از کمترین عوارض در بین تمامی دستگاه های رادیوفرکانسی در دنیا برخوردار است.
 • افزایش سطح تولید الاستین و کلاژن با استفاده از امواج رادیویی (رادیو فرکانسی)
 • عاری از هرگونه عوارض جانبی در استفاده از امواج رادیویی (رادیو فرکانسی)
 • نتایج طبیعی و ماندگار، فرایند درمانی ایمن و بی‌خطر
درمان موثر رفع لک و لایه برداری پوست
درمان موثر رفع لک و لایه برداری پوست
درمان موثر آکنه و اسکار
درمان موثر آکنه و اسکار
درمان موثر منافذ باز صورت
درمان موثر منافذ باز صورت

ترمیا درمانی ایمن برای انواع مختلف پوست

برخلاف بسیاری از روش‌های جوانسازی پوست که مخاطراتی را برای پوست‌های تیره به همراه دارند و یا از ریسک بالای بروز عوارض جانبی برخوردارند، درمان با دستگاه ترمیا برای انواع مختلف پوست به خصوص برای پوست‌های تیره و برنزه مناسب است.

درمان های صورت ترمیا

 • لیفت صورت های استخوانی و سفت تر شدن پوست
 • آر اف فرکشنال ترمیا موثرترین در رفع اسکارهای آکنه 
 • بهبود تورگور پوستی
 • لیفت، کلاژن  و الاستین سازی پوست
 • درمان ضایعات رنگدانه ای
 • شفاف شدن پوست، جوانسازی و درمان های موثر پوستی
 • بسته شدن منافذ باز پوست
 • بهبود درمان آکنه فعال و روزاسه
 • درمان کراتوزپیلاریس (پوست مرغی)
 • رفع اسکارهای ناشی از زخم، بریدگی، تصادف و …
 • نانو بلفاروپلاستی با بهره گیری نانو ابلیتیو
 • از بین بردن لک و کک و مک (فریکل) سطحی و عمقی
 • درمان ترشح بیش از حد چربی پوست
 • مزوتراپی بدون درد و موثر (انتقال مواد بدون سوزن)
 • جوانسازی و رفع تیرگی های دور چشم

درمان های بدن ترمیا

 • درمان ترک های پوستی شکم (استرچ مارک و استریا)
 • درمان تعریق بیش از اندازه زیر بغل
 • درمان ترک های پوستی ناشی از چاقی و لاغری
 • جوانسازی و درمان منطقه دکلته
درمان پف پشت پلک
درمان پف پشت پلک
جوانسازی دور چشم
جوانسازی دور چشم
درمان پف زیر چشم
درمان پف زیر چشم

مراقبت های پیش از جوانسازی با دستگاه ترمیا

 • از تمیزی پوستتان اطمینان کسب کنید
 • قبل از جلسه درمان بدون آرایش و با پوستی عاری از کرم، لوسیون و عطر در مطب حضور پیدا کنید.
 • یک هفته قبل از درمان از برنزه نمودن خودداری کنید.
 • جواهرات خود را در اطراف منطقه درمان در بیاورید.
 • اگر روی ناحیه درمان موهای زیادی دارید، قبل از استفاده از ترمیا موهای خود را اصلاح کنید.

مراقبت بعد از جوانسازی با دستگاه ترمیا

 • برای جلوگیری از آسیب های پوستی و آسیب ندیدن پوست از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.
 • به مدت دو روز از دیگر درمان های پوستی، فعالیت شدید و فشار به پوست خودداری کنید.
 • دو هفته بعد از درمان پوست خود را برنزه نکنید.
 • در ۲۴ ساعت اول فقط به مواردی که توسط مرکز درمانی یا کلینیک به شما توصیه شده یا برای شما تجویز شده است، عمل کنید.

تعداد جلسات جوانسازی با دستگاه ترمیا

زمان مورد نیاز برای هر جلسه استفاده از دستگاه ترمیا بستگی به نوع و ناحیه درمانی در بدن فرد دارد که به طور میانگین بین ۱۵ الی ۳۰ دقیقه طول می‌کشد.

نتایج درمان با دستگاه ترمیا پس از انجام هر جلسه درمان و یا جوانسازی پوست به وضوح مشخص است، اما برای کسب بهترین نتایج معمولا ۳ جلسه درمان با فواصل زمانی معین موردنیاز است. تعداد دقیق جلسات درمانی مورد نیاز به وضعیت پوست شما عزیزان و نتایج حاصل از دستگاه ترمیا در ناحیه تحت درمان بستگی دارد.

عوارض دستگاه ترمیا و دوره نقاهت

بسته به نوع و ناحیه درمان با دستگاه ترمیا درمان ممکن است کمی ناراحت کننده باشد اما دردناک نخواهد بود. و در اکثر افراد به سادگی قابل انجام است.

در منطقه درمان احساس گرمای شدید مشابه احساس آفتاب سوختگی خواهید داشت و صورت بعد از درمان به رنگ قرمز در می‌آید.

برای درمان‌های تهاجمی‌تر استفاده از کرم‌های بی‌حسی می‌تواند به طور چشمگیری در تجربه راحت‌تر درمان با دستگاه ترمیا به شما عزیزان کمک کند. نکته مهم آن است. که در مقایسه با سایر روش‌های درمانی، کمترین درد ممکن را با ترمیا تجربه خواهید کرد، نه هیچ روش درمانی دیگری.

طی ۲۴ ساعت پس از درمان با دستگاه ترمیا شرایط ظاهری پوست شما به حالت قبل از درمان باز می‌گردد. و می‌توانید به انجام کارهای روزمره خود نیز بپردازید. احساس سوزش طی ۲۴ ساعت از بین رفته و نتایج درمان با دستگاه ترمیا به تدریج نمایان خواهد شد.

سوالات متداول ترمیا

 • جوانسازی بافت پوست.
 • بهبود منافذ باز صورت.
 • بهبود چین‌ و چروک.
 • بهبود اسکار (جای زخم و اسکار).

بسته به نوع و ناحیه درمانی مورد نظر به طور میانگین بین ۱۵ الی ۳۰ دقیقه طول می‌کشد.

تعداد جلسات معمولا ۳ جلسه با فواصل حدودا ۳ هفته یا ماهی یکبار ممکن است انجام شود.

نتایج درمان پس از انجام هر جلسه به وضوح قابل مشاهده است. اما معمولا برای دستیابی به نتیجه بهتر به ۳ جلسه درمانی به فواصل حدودا ماهی یکبار احتیاج است.

این دستگاه کمترین درد و دوره نقاهت را به همراه دارد اما ممکن است بعد از انجام کار، قرمزی پوست به وجود آید و مقداری احساس گرما و سوزش در پوست به وجود بیاید.

که بعد از گذشت ۲۴ ساعت این احساس گرما و قرمزی و سوزش از بین می‌رود.

برخلاف بسیاری از روش ‌های جوانسازی پوست که برای تایپ ‌های پوستی تیره همراه با خطر بوده و یا امکان عوارض بالایی دارند، درمان با ترمیا برای کلیه تایپ‌های پوستی به خصوص برای رنگ‌های تیره و حتی پوست‌های برنزه کاملا ایمن است.

افرادی که زخم باز یا عفونت دارند و به این منظور داروی خاصی مصرف می‌کنند یا اگر دارویی برای کنترل فشار خون استفاده می‌کنند، حتما باید قبلش پزشکشان را در جریان قرار دهند.

هزینه استفاده از ترمیا در مرکز زیبایی سپید

در صورت تمایل به رزرو نوبت و دریافت مشاوره رایگان از طریق هر یک از پل‌های ارتباطی با کارشناسان مرکز زیبایی سپید در ارتباط باشید .

شماره تماس

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

فیسبوکتویتراینستاگرامتلگرام